• Yeni
 • Fırsat
 • 24 Ay Garanti
 • Hızlı Kargo

Budy Hijyenik Klozet Kapağı. Üstten Düğmelidir. 910339-339

 • Budy
 • 910339
 • TÜKENDİ

ÜCRETSİZ KARGO

3.712,66
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Budy Hijyenik Klozet Kapağı

Hijyen amaçlı kullanılan, Akülü, 80 kullanımlık film rulolu hijyenik klozet kapağı.
Çağımız insanı günlük yaşamının önemli bir bölümünü evinin dışında geçirmektedir.

Hepimiz bünyesel ihtiyaçlarımızın doğal sonucu olarak, gün içinde oluşan tuvalet ihtiyaçlarımız nedeniyle, temizlik ve sağlık arayışı içinde olmaktayız.

Sahibi olduğunuz, işletmekte olduğumuz işletmeyi ziyaret eden müşterilerinizin ya da sizinle birlikte çalışan iş arkadaşlarınızın ya da misafirlerinizin işletmenizdeki tuvaleti kullanmak istediklerinde akıllarında hemen hemen hep aynı soru oluşur.

 • Kullanacağım klozet temiz mi ?
 • Acaba benden önce kimler kullandı ?
 • Bulaşıcı hastalık kapma riskim var mı ?

ve daha birçok benzer sorular, sorular?
Sonunda hemen herkes aynı tedbirleri düşünür.

 • Klozeti nasıl temizlemeliyim ?
 • Yoksa oturmadan ayaklarımla basarak mı kullansam
 • Bir miktar tuvalet kağıdını ıslatarak silmeli miyim ?
 • Klozet üstüne bir miktar tuvalet kağıdı koymalıyım.

Daha birçok benzer çözümler, tedbirler ancak hiçbiri köklü bir çözüm sağlamaz.

Sizlere tüm bu soruları zihinden silebilecek ve hiçbir ön tedbire gerek kalmadan köklü bir çözüm getirecek, aynı zamanda kullanımı sorunsuz ürünümüzü sunuyoruz.

HİJYENİK KLOZET

Hijyenik Klozet basit tarifi ile her kullanıcıya temiz, kullanılmamış hatta el değmemiş bir kullanım sunan ve benzerlerinin en gelişmiş modeli olarak kendi ürün grubunda beşinci jenerasyon diye adlandırılan mikrocomputer kontrollü bir klozet kapağıdır.

NASIL TEMİZLİK SAĞLIYOR ?

Klozet kapağının çevresinde mikrocomputer kontrollü bir motor sayesinde hareket sağlayarak dönen bir mekanizma, her yeni kullanıcı için temiz kullanılmamış bir malzeme serer, kullanılmış olan sarf malzemesi ise imha ederek gizli bir bölümde depolar. Her kullanıcı klozeti yeni ve temiz sarf malzemesi ile kullandığından klozete oturmakla mümkün hastalıklar ve mikroplar önlenir. (İdrar yolları enfeksiyonu, nefrit, üriner sistem enfeksiyonları, mantar, bel soğukluğu, A tipi Hepatit, irin enfeksiyonu ve sivilce ile ödem oluşması gibi)

KULLANICI AÇISINDAN YARARLARI

Kullanışı son derece kolaydır. Dokunmatik çalışan butona basıldığında mikrocomputer devre kontrollü motor eski kullanılmış filmi imha ederek kapalı bir bölüme gönderir, yeterli miktarda kullanılmamış yeni film serer.

Yeni ve temiz bir yere oturma sağlandığında bulaşıcı hastalık ya da mikrop kapma olasılığı yoktur

Motor gücü mekanizma bölümündeki şarjlı bir aküden alır, görünür veya görünmez bir elektrik bağlantısı olmadığından ıslak mekanda son derece güvenlidir.

İŞLETME AÇISINDAN YARARLARI

Motorun çalışması mikrocomputer kontrollü olduğundan gereksiz sarf malzemesi kullanımını engeller

Kapalı ve ıslak mekanda kullanılan ürün elektrik bağlantısına ihtiyaç duymadığından hem görüntü kirliliği açısından hem de konuklarınızın elektrik bağlantısından duyduğu rahatsızlık açısından avantajlıdır.

Konuklarınız klozet kapağını silme ihtiyacı duymayacağından gerek tuvalet kağıdı ve gerekse havlu kağıdı sarfiyatında çok önemli tasarruf sağlayacaktır.

Tuvaletlerinizin çağdaş ve hijyenik görünümü işletmenize ek bir prestij sağlayarak sizi rakiplerinizden daha üstün duruma getirecektir

KAĞIT SARFİYATINDA ÖNEMLİ BİR TASARRUF

İşletmenizde Hijyenik Klozet Kapağını kullanmaya başladığınızda gereksiz tuvalet ve havlu kağıt sarfiyatı önleneceğinden gözle görünür tasarruf hemen dikkatinizi çekecektir. Yapılan hesaplamalar ürün için yapılan ön yatırımın çok kısa bir süre içinde geri döndüğünü göstermektedir. Çalışan personelin ve değerli müşterilerinizin tuvalet yolu ile bulaşıcı hastalık kapma riskinin önlenmesi ise kağıt tasarrufu ile mukayese edilemeyecek kadar önemli bir kazançtır.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

HIZLI KARGO
HIZLI KARGO 2 gün içerisinde ürünler kargoya verilir.
CANLI DESTEK
CANLI DESTEK 08:30 - 18:00 arası
KOLAY İADE
KOLAY İADE 15 gün içinde
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 128Bit SSL ile

© 2018 Tarko Dış Tic Ltd. Şti- www.hijyenmarket.com.tr Tüm hakları saklıdır.

RapidSSL, Visa, Mastercard
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.