• Yeni
 • Fırsat
 • 24 Ay Garanti
 • Hızlı Kargo

Klerat Mum Blok Fare Yemi Fare Zehiri Fare İlacı 900611

 • Klerat
 • 900611
 • VAR

ÜCRETSİZ KARGO

785,67
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Klerat Mum Blok

 • Aktif Madde:Brodifacoum
 • Ambalaj:1 Kg

Klerat® Mumblok Özellikleri :

Klerat® Mumblok profesyoneller için geliştirilmiş, son derece etkili ve tek-doz yem özelliğine sahip bir üründür. Aktif maddesi Brodifacoumun özelliği sayesinde Klerat® Mumblok, dirençli kemirgen popülasyonları üzerinde de her zaman olağanüstü sonuçlar göstermektedir. Tek doz beslenme ile bütün fare ve sıçanlar üzerinde öldürücü özellik gösterir. Antikoagülanlara karşı direnç gösteren kemirgenleri kontrol altına alır. Daha az yemleme ile daha az iş gücü ve maliyet avantajı sağlar.

Klerat® Mumblok Klerat Mumblok ürünü, yüksek kaliteli tahıl tanelerinin ve aktif maddenin, yem matriksi içerisinde mükemmel şekilde dağılmasını ve dengelenmesini sağlayan eşsiz formülasyonu ile kalıplara dökülerek üretilmektedir. Bu işlem Klerat Mumblokun büyük taneli tahıl parçacıkları içeren ve geleneksel yöntem ile sıkıştırılmış kalıplara göre çok daha fazla dayanklı olmasını sağlamaktadır. Ürünün dayanılmaz lezzetli ve cezbedici olması öldürücü gerekli miktarın tek dozda kemirgen tarafından tüketilmesini sağlamaktadır. 20 gramlık Klerat Mumbloklar, kemirgen yuvalarında, binalarda, tahıl depolarında, gıda mağazalarında veya drenaj ve kanalizasyon gibi ıslak/nemli ortamlarda yemleme yöntemi ile kullanmak için idealdir. Daha küçük olan 5 gramlık bloklar, daha fazla yem yoğunluğunun olması gerektiği durumlarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir.

 • Son derece dayanıklı
 • Çok yönlü kullanım
 • Kullanımı kolaydır.

Klerat Mumblok, hedef dışı organizmaların ürünü tüketmesini engellemek için geliştirilmiş BITREX® maddesini içermektedir. BITREX® yemin kemirgenler üzerindeki çekiciliği üzerinde olumsuz bir etki göstermez.

Ürün Kullanımının Azaltılması:

Tekrarlanan denemeler göstermektedir ki Klerat Mumblok daha az miktarda kullanımda dahi diğer antikoagülan özellikteki ürünlerden daha yüksek derecede kontrol etkisi sağlamaktadır. Bu sayede Klerat Mumblok, etki yönünden sınıfının en iyisi olmasının yanı sıra, daha az miktarlarda kullanım ile hedef dışı organizmaların ürüne maruz kalma riskini de indirgemektedir.

Bu seri çalışmalar sırasında, başlangıçtaki sıçan popülasyonun tahmini boyutu göz önünde bulundurulduğunda, Klerat Mumblok olağanüstü sonuçlar ortaya koymaktadır: Klerat Mumblok, % 90 daha az yem ihtiyacı ile Bromadiolone içerikli ürüne göre % 60 daha etkili bulunmuştur. Klerat Mumblok, % 85 daha az yem ihtiyacı ile Difenacoum içerikli ürüne göre % 27 daha etkili bulunmuştur. Daha az yem tüketimi, genel uygulama maliyetinde de kar sağlamaktadır. Yem istasyonlarının daha hızlı yemlenmesi İstasyonlar için daha uzun tekrar yemleme aralıkları Taşıma açısından daha az ürün Tam kontrol için daha düşük ürün maliyeti Bazı ürünlerin düşük etkinliği yüzünden uygulamalar gereğinden fazla tekrarlanabilmektedir, Bu durumlarda uygulama maliyeti ve kemirgenlerin çevreye verdiği zararlar giderek artarken, firmanızın güvenilirliği de giderek azalabilir. Klerat Mumblokun üstün formülü ile kemirgen kontrol maliyetlerinizi etkin bir şekilde yönetebilirsiniz.

Klerat® Mumblok Nasıl Kullanılır:

 Klerat Mumblok, kemirgenlerin bıraktığı veya neden olduğu belirtiler görüldüğü sürece kullanılmalıdır. Geciken uygulamalar kemirgen probleminizin daha da büyümesine neden olabilir. Zamanında alınmayan tedbirler dolayısı ile kemirgen kontrol işlemi daha uzun sürecektir, kemirgenler çevreye zarar vermeye devam ederken, bu durum firmanız açısından da daha büyük maliyetler ortaya çıkaracaktır. Kemirgenlerin Klerat Mumblok ile tek doz beslenmesi ortamdaki mevcut popülasyonun kısa süre içerisinde ve etkin bir şekilde kontrol altına alınması için yeterlidir. Klerat Mumblok, yem istasyonları içerisine uygun olarak yerleştirilerek kullanılır ve kemirgen istilaları büyümeden önlenmiş olur. Kademeli Ekonomik Yemleme: Kemirgenler Üzerinde Etkili Kontrol Klerat Mumblokun sadece birkaç gramı kemirgenlerin tek dozda kontrol altına alınması için yeterlidir. Fakat Klerat Mumblok, ikinci jenerasyon antikoagülan olan Brodifacoum aktif maddesinin doğası gereği iç kanamaya sebep olarak, etkisini birkaç gün içinde göstermektedir. Bu süre içerisinde Klerat Mumblokun dayanılmaz lezzetinden dolayı kemirgenler ölüm gerçekleşene kadar beslenmeye devam etmektedirler. Bu bağlamda Klerat Mumblokun daha fazla tüketilmesini engellemek için Kademeli Ekonomik Yemleme ile kullanılması tavsiye edilir. Bu teknik özellikle zirai durumlarda kullanışlıdır.

Bu işlemde, ufak miktarlardaki ürünler bir hafta aralıklarla istasyonlara yerleştirilir. İlk uygulamadaki yemin kemirgenler tarafından tamamen tüketilmesi beklenir ve kemirgenlerin ölmesine zaman tanımak için istasyon içerisinde tükenen yemler hemen yenilenmez. İlk ölümler görülmeye başlandıktan sonra, ilk kademe yemlemede ürün bulamayan ve ölmeyen kemirgenler için daha fazla yem istasyonlar içerisine yerleştirilir. Bu işlem kemirgen aktivitesi ve belirtileri sonlanana kadar tekrarlanır. Genel olarak 2 veya 3 kademe yemleme tam kontrol sağlanması için yeterli olmaktadır.

Kemirgenlerin günlük beslenmelerinin 5 % i kadar Klerat® Mumblok tüketmeleri ölümcül dozun alınması için yeterlidir Bu doz sıçanlar için 1.3gr ve fareler için 0.2gr dır.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
HIZLI KARGO
HIZLI KARGO 2 gün içerisinde ürünler kargoya verilir.
CANLI DESTEK
CANLI DESTEK 08:30 - 18:00 arası
KOLAY İADE
KOLAY İADE 15 gün içinde
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 128Bit SSL ile

© 2018 Tarko Dış Tic Ltd. Şti- www.hijyenmarket.com.tr Tüm hakları saklıdır.

RapidSSL, Visa, Mastercard
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.