Dezenfektanlıkta Kalite Sözümüz

Ek Dezenfektanı Dispenserleri

Yarım yüzyılı aşkın bir süredir OPHARDT hygiene yüksek kaliteli dispenser sistemleri ve hijyen çözümleri alanında fonksiyonelliği ve kaliteyi temsil etmektedir. Kullanıcılarımızın artan talelerini gelecekte de karşılayabilmek için tüm ürün yelpazemizi yalnızca dayanıklı ve uzun ömürlü malzemelerden üretiyoruz. Tüm kuruluşlarımızın dünya çapında geçerli olan ISO 9001:2008 normuna göre sertifıkalandırılması aynı zamanda OPHARDT hygiene ürünlerinin sürekli olarak geliştirilmeye devam edilmesinin ve müşteri ve ortaklarımıza yönelik tutarlı kalite bağlılığımızı şeffaflaştırma çabalarımızın ifadesidir.

Ürünlerimizin yüksek malzeme ve üretim kalitesine sahip olduğu görüşündeyiz. Bu nedenle yasal ayıplı mal sorumluluğunun üzerinde OPHARD  hygiene paslanmaz çelik ve alüminyum ürünleri için usulüne göre kullanım ve orijinal yedek parça kullanılması koşulu ile teslimat tarihinden itibaren kendi isteğimizle beş yıllık üretici garantisi veriyoruz.

EI hijyeninin kalıcı olarak iyileştirilmesine yönelik sistem çözümleri

Tıp sektöründe itinalı el hijyeninin yüksek nitelikli hasta bakımı uygulaması için önemi gelecekte artacaktır. Örneğin enfeksiyondan korunma yasası gibi yasal genel koşullar da halk arasında hijyenin önemine yönelik bilincin artması gibi aynı şekilde rol oynamaktadır.

Yeni geliştirilen "hijyen uyumluluk çözümlerimiz“ ile tıp kurumlarında itinalı el hijyenine yönelik artan taleplere önemli katkıda bulunuyoruz. Bunun arkasındaki ilke: Kullanıcıya, hijyen amacına ulaşmak için bireysel ürünlerin yanında birbirine uygun hale getirilmiş genel bir konsept sunuyoruz. Doğal olarak da tıbbi kurumların ihtiyaçlarına yönelik belirlenen "el hijyeni uyumluluğu" konseptinin uygulanması için kapsamlı bir danışma buna dahildir.

Test edilmiş dispenser ve dozaj sistemleri

Gelecekte de sizin için örneğin test edilmiş ingo-mano plus dispenser sistemlerimiz gibi kapsamlı bir yüksek kaliteli bireysel ürün yelpazesini OPHARDT hygiene tarafından bilinen üretim kalitesi ve çağa uygun ve kapsamlı müşteri servisi ve desteği ile sunacağız.

Dolum maddelerinin serbest seçimi

Dispenser sistemlerimizin kullanıcısı olarak seçime sahipsiniz:

Piyasada bulunan hangi dolum maddesinin dozunun ayarlanacağına siz karar verirsiniz. Üreticinin ve ürünün serbest olarak seçilmesi bağımsızlık demektir ve işletim maliyetlerini düşürebilir.

Esnek ve çok yönlü olarak ayarlanabilir

Bir dozaj sistemi, dispenserin kendi kullanım alanındaki fonksiyonel standartlara uyarlanabileceği aksesuar programı kadar iyi olabilir.

Aksesuar programımızla seçtiğiniz ürünü tamamen kişisel olarak yapılandırabilir ve bu sayede fonksiyonelliğini tam olarak taleplerinize uyarlayabilirsiniz.

© 2018 Tarko Dış Tic Ltd. Şti- www.hijyenmarket.com.tr Tüm hakları saklıdır.

RapidSSL, Visa, Mastercard
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.